Valerie Šáchová - Fabienne
Olomouc, Česká republika
+420 739 281 672
studiofabienne@email.cz
www.studiofabienne.eu

Spolupracujeme:

Orientální tanec a fusion - SÓLO

EGYPTSKÉ RAKS SHARKI: Tanec pocházející z Egypta, tanečnice předvádí svůj um, časté je střídání rytmů v rámci jedné skladby. Náročná choreografie na krásné melodie klasického orientu. Často se využívá jako rekvizita hedvábný závoj. Vystoupení okolo 3-8 minut.
(Tanec vyžaduje větší prostor.)

 

TURECKÝ TANEC: Široká sukně, třásně, penízky, tajemnější i zábavnější hudba, tanec na zemi, výskoky, hra na činelky jako doprovod atd. To vše k tureckému tanci patří. Publikum zaujme a pobaví vtažením do děje. Vystoupení okolo 3-6 minut.
(Prostorově nenáročný.)

 

TANEC S HEDVÁBNÝMI VĚJÍŘI: Dechberoucí tanec vzbuzující atmosféru kouzelného orientu. Jako rekvizita jsou zde hedvábné vějíře. Tanec trvá 4,5 minut.
(Tanec vyžaduje větší prostor.)

 

FOLKLÓRNÍ TANEC SAIDI S HOLÍ: Hravý až rošťácký tanec z oblasti egyptského folkloru. Tanec vychází z bojového tance, při kterém muži využívali dlouhých tyčí. Ženy/tanečnice převzaly některé pohyby, hůl zkrátily a tanec tak okořenily o nevídané taneční kreace, které baví všechny okolo. Tanec trvá 4 minuty.
(Tanec vyžaduje větší prostor a vysoký strop.)

 

SHAABI: Hravý, trochu flirtovní, poměrně moderní folklorní tanec. Je možné tančit v šatech (tzv. galabeya) nebo v riflích a košili. Tanec trvá 3 minuty
(Prostorově nenáročné.)


STORY OF A DESERT: Sólo tanec na skladbu z filmu the Princ of Persia. Nápaditá choreografie ukrývající neznámý příběh, který neposkytuje konkrétní informace. Samotný tanec má divákovi pouze napovědět, ovšem jak si příběh vyloží je už pouze na něm samotném. Tanec dlouhý okolo 6 minut vhodný na plesy a jiné akce s velkým tanečním prostorem. Rekvizity: křídla bohyně Isis a hedvábný závoj.

FLAMENCO-ORIENT: Originální propojení flamenca a orientálního tance. V tanci je více vášně, ženskosti a hodně temperamentu. Vystoupení obsahuje dvě na sebe navazující choreografie - tanec s flamencovým vějířem a flamenco drum solo. Vystoupení trvá asi 7 minut, vhodné na plesy, večírky, není zapotřebí velký taneční prostor.

LATINO-ORIENT: Fúze latinskoamerických tanců a orientu. Vystoupení se skládá z úvodní salsy a druhého tance latino fusion, který obsahuje prvky sportovní a brazilské samby, salsy a orientálního tance. Vyžaduje větší taneční prostor, vystoupení celkem trvá 5 minut.

Tribal fusion - SÓLO

Temný, zemitý styl, který vznikl sloučením toho nejlepšího z orientálního a indického tance, flamenca a dalších tanečních stylů. Žena se promění v éterickou bytost, která svádí své diváky, nebo jako divoká bojovnice vzbuzuje obdiv a respekt. Choreografie využívající tanečních rekvizit: činelky, thajské nehty, šavle apod. Vystoupení může trvat 3-6 minut.

Flirt a kabaret - SÓLO

Rádi byste něčím váš večírek vyšperkovali? Sexy tanec na židli nebo s lechtivým boa může být právě to, co vaši hosté určitě ocení a užijí si i trochu erotiky. Pro diváka to bude o to větší zážitek, pokud prostor nebude příliš velký. Kromě tance si můžete vybrat z moderní či retro varianty kostýmu. Tanec trvá 3-6 minut

Please reload

Rádi byste nějak osvěžili Váš ples, firemní večírek, soukromou párty či vernisáž? Toužíte darovat oslavenci ten nejoriginálnější dárek? Zde si můžete vybrat z bohaté nabídky tanečních vystoupení!
 

Chystáte nějaké slavnosti či festival a potřebujete opakovaný nebo delší taneční program? Není problém. Pokud si nevyberete z naší nabídky (na míru se dá případně poupravit), dle Vašich požadavků vytvoříme novou choreografii - v tomto případě mě prosím kontaktujte alespoň půl roku předem.
 

S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na mne, na všem se domluvíme.

 
 
 

Nabídka tanečních vystoupení

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now