Nabídka tanečních vystoupení našich tanečnic a performerek

Donnabella Company nabízí originální taneční vystoupení různých tanečních stylů (orientální tanec, STD a LAT tance, jazz dance, a mnoho dalších) a jejich kombinace na různá témata (western, kabaret, hospoda, čarodějnice, andělé a čerti, princezny, potulné tanečnice a mnoho dalších). Vystupujeme jako sólo, duo nebo jako skupina tanečnic na soukromých a veřejných událostech. Počet vstupů a jejich délku je nutné konzultovat vždy předem.

Nabízíme vytvoření tanečního vystoupení přímo na míru vaší akce, je však nutné se domluvit minimálně 6 měsíců předem.

Technické podmínky a ceník zasíláme na vyžádání emailem.

Kabaretní show

Máte zájem o něco pikantnějšího? Krásné kurtizány v luxusních kostýmech jdou na lov.

Kabaretní show, která zahrnuje prvky historických tanců, flamenca, jazz dance, baletu, burlesque a jivu. I když je choreografie dlouhá asi 6,5 minut, skládá se z více menších částí - scén, které na sebe plynule navazují a celý příběh tak postupně rozvíjí - téma "historického vývoje" kabaretu aneb situace, při nichž jsou ženy nejvíce sexy.
- Délka 6,5 min., 2-4 tanečnice, prostor ideálně 5x4m, ale nevadí o fous menší.

Hospodská show

Hosté dostatečně netančí? No tak brzy začnou...

Podnik navštíví květinářky, které se snaží okouzlit svým elegantním vzhledem a prodat krásné květiny. Jakmile jim ale skončí pracovní doba, chtějí si užít volna a roztančí tak celý sál. Zábavu ale najednou něco přeruší - potulné cikánské tanečnice.
7min. tanečně-interaktivní "show" vytvořená na téma "co vše se může stát v hospodě". Setkáte se s líbeznou melodií Oskara Nedbala, tradiční irskou hudbou a energickým
cikánsko-španělským tancem.
- Vstup trvá 10 min. Tančí 4-5 tanečnic
- Taneční prostor alespoň 5x4 metry, nejlépe blízko diváků, aby bylo možné je vtáhnout do děje.
- Doporučujeme zkombinovat s "Kabaretní show" nebo novým tanečním číslem "Mexiko"

Mexiko

Nové taneční číslo inspirované mexickými tradičními tanci z oblasti Jalisco a Veracruz na populární skladby z muzikálu "Coco". Choreografie bohatá na skupinové formace, efekty s ohromnou barevnou sukní a vydupávání rytmu pomocí podražených bot. "Mexiko" je zábavné, originální a krásně navodí mexickou atmosféru. Doporučujeme na jakékoliv společenské události, městské slavnosti, svatby či tematické akce. 
- Dle žádosti možnost domluvit charismatického muzikanta a zpěváka Ramira Kaštyla nebo přímo jeho celé hudební seskupení Mariachi Espuelas (více viz sekce "spolupracujeme")
- Potřebný prostor ideálně 4x5m, tančí 3-4 tanečnice

Orientální tanečnice

Taneční čísla tzv. břišních tanečnic zabývajících se nejrůznějšími styly orientálního tance. Dle požadavků lze vystoupit i sólo i skupinově, velikosti prostoru se můžeme přizpůsobit. Taneční čísla lze kombinovat i dle domluvy skládat za sebe.

Nabízíme:

  • raks sharki/klasický egyptský tanec

  • egyptský folklorní tanec se saidi holí

  • orientální tance tzv. pro laiky, fúze stylu

  • ů a užívání efektních rekvizit (flamenco, swing, thajské nehty, křídla bohyně Isis, svícen, hedvábné vějíře, závoje, poi atd.)

  • indický bollywood

  • balkánsko-cikánský tribal fusion s činelkami