Fabienne Art Studio nabízí profesionální líčení - certifikovaná vizážistka z Olomouce Valerie Šáchová.

O ceně líčení rozhoduje obecně náročnost, podle toho jsou druhy líčení zhruba rozděleny. Samotné líčení obvykle trvá 60-75 min.

 

TVORBA ÚČESŮ

 Novinkou v nabídce je tvorba účesů pro všechny společenské události či jinou příležitost. Je možné vlasy vyfoukat, "navlnit" různými způsoby nebo hladce vyžehlit, splést vlasy do copu či svázat do drdolu v klasickém, dobovém i "boho" stylu.
 

  • společenské účesy od 500 Kč

  • svatební účes (v ceně 1 zkouška) od 950 Kč

 

LEKCE LÍČENÍ

Hledáte nějaké nové tipy a triky v oblasti líčení? Vyberte si libovolný typ z nabídky, a domluvíme se na soukromé výuce, na které Vám vše podrobně vysvětlím. Veškeré produkty a pomůcky mám k dispozici.
 

  • denní + večerní

  • taneční-pódiové 

  • orientální 

200 Kč/1 hod

VIZÁŽ - MUŽI

Jedná se především o sjednocení pleti, zakrytí pupínků, modřin (kdekoliv na těle), zakrytí kruhů pod očima atd, fixace a zmatnění pudrem, konturování obličeje, nebo cokoliv na přání klienta. Vhodné na focení v ateliéru, na přehlídky, koncerty, maškarní apod.

350 Kč

FOTOMAKEUP

Vhodné pro focení v ateliéru nebo jiné prostředí. Cena se odvíjí až podle náročnosti a typu líčení (přirozené, sexy, tematické). Obecně je daleko výraznější než líčení pro každodenní nošení.

400-600 Kč

SPOLEČENSKÉ/CELODENNÍ LÍČENÍ

Vhodné pro svatebčanky nebo na akce, kde je zapotřebí mít celý den bezchybný makeup. Dále na společenské akce (ples, koncert, divadlo atd), kde by žena měla vypadat úplně jinak než přes den, a kvůli umělému osvětlení ve večerních hodinách je toto líčení o něco výraznější.

500 Kč

TANEČNÍ-PÓDIOVÉ LÍČENÍ

Vhodné pro tanečnice a jiné umělkyně, kde je zapotřebí mít hodně výrazné líčení kvůli vzdálenosti diváků, kvůli umělému osvětlení/reflektorům, kamerám, fotografům, a je nutné, aby vydržel co nejdéle. 

Cena se odvíjí od náročnosti líčení.

600 Kč

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Každá nevěsta chce být v den svatby v klidu, že vše klapne do puntíku, a proto se u svatebního líčení dělá zkouška min 14 dní před svatbou. Vyzkouší se nejrůznější varianty líčení, trvanlivost, výraznost na fotografiích atd. V den svatby už líčení trvá cca 1 hod. V ceně je 1 zkouška líčení.

850 Kč

Please reload

Nabídka vizážistických služeb

 
 

Valerie Šáchová - Fabienne
Olomouc, Česká republika
+420 739 281 672
studiofabienne@email.cz
www.studiofabienne.eu

Spolupracujeme:
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now