Valerie Šáchová - Fabienne
Olomouc, Česká republika
+420 739 281 672
studiofabienne@email.cz
www.studiofabienne.eu

Spolupracujeme:

Fabienne Art Studio nabízí profesionální líčení - certifikovaná vizážistka z Olomouce Valerie Šáchová.

O ceně líčení rozhoduje obecně náročnost, podle toho jsou druhy líčení zhruba rozděleny. Samotné líčení obvykle trvá cca 1 hodinu. Obecně platí, že čím více osob je třeba líčit/učit, tím nižší je cena za jednotlivce. STUDENTI mají na všechny vizážistické služby slevu 10 %. 

 

TVORBA ÚČESŮ

 Novinkou v nabídce je tvorba účesů pro všechny společenské události či jinou příležitost. Je možné vlasy vyfoukat, "navlnit" různými způsoby nebo hladce vyžehlit, splést vlasy do copu či svázat do drdolu v klasickém, dobovém i "boho" stylu.
 

  • společenské účesy od 500 Kč

  • svatební účes (v ceně zkouška) od 950 Kč

 

LEKCE LÍČENÍ

Hledáte nějaké nové tipy a triky v oblasti líčení? Vyberte si libovolný typ z nabídky, a domluvíme se na soukromé výuce, na které Vám vše podrobně vysvětlím. Veškeré produkty a pomůcky mám k dispozici.
 

  • denní + večerní

  • taneční-pódiové 

  • orientální 

200 Kč/1 hod

VIZÁŽ - MUŽI

Jedná se především o sjednocení pleti, zakrytí pupínků, modřin (kdekoliv na těle), zakrytí kruhů pod očima atd, fixace a zmatnění pudrem, konturování obličeje, nebo cokoliv na přání klienta. Vhodné na focení v ateliéru, na přehlídky, koncerty, maškarní apod.

350 Kč

FOTOMAKEUP

Vhodné pro focení v ateliéru nebo jiné prostředí. Cena se odvíjí až podle náročnosti a typu líčení (přirozené, sexy, tematické). Obecně je daleko výraznější než líčení pro každodenní nošení.

400-600 Kč

VEČERNÍ LÍČENÍ

Vhodné na společenské akce (ples, koncert, divadlo atd), kde by žena měla vypadat úplně jinak než přes den, a kvůli umělému osvětlení ve večerních hodinách je toto líčení o něco výraznější.

500 Kč

TANEČNÍ-PÓDIOVÉ LÍČENÍ

Vhodné pro tanečnice a jiné umělkyně, kde je zapotřebí mít hodně výrazné líčení kvůli vzdálenosti diváků, kvůli umělému osvětlení/reflektorům, kamerám, fotografům, a je nutné, aby vydržel co nejdéle. 

Cena se odvíjí od náročnosti líčení.

600 Kč

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Každá nevěsta chce být v den svatby v klidu, že vše klapne do puntíku, a proto se u svatebního líčení dělá zkouška min 14 dní před svatbou. Vyzkouší se nejrůznější varianty líčení, trvanlivost, výraznost na fotografiích atd. V den svatby už líčení trvá cca 1 hod.

850 Kč

Please reload

Nabídka vizážistických služeb

 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
vlasy spletené do copu

hairstyling: Valerie Šáchová foto: Vendula Lukesová